Foreverontime Ulaşım Hakkında

Üzgünüz 1980 ‘den beri tecrübelerimiz ile kendi ekipmanlarımızla vs. gibi cümlelerle başlayamadık söze. Dinamik, çılgın, üretken, araştıran, trendleri takip eden, elindekini pazarlayan değil, sizleritanıdıktan sonra sizi yansıtan ekipmanlarla sinerjimizi empati ile birleştirerek size farklılığımızı yaşatmak ve organizasyon koçluğunuzu kuvvetli veprofesyonel kadromuzla üstlenmek için yola çıktık.

Forever Ontime olarak idealimiz,evinizdeymişçesine huzurlu, stressiz, sizi rahatlatanbir firma olarak kalmak. Her adımda biraz dahakurumsallaşıp, zevk ile yaptığımız işimizlegüveninizi katlayarak yolumuza devam etmektir,Mütevazı olamayacağız, kısa sürede yaptığımızorganizasyonlar ve referanslarımız ile doğru yoldaolduğumuzu görüyoruz.

Bizi tanımaya, lokumun yanında 40 yıl hatırı olankahvemizi içmeye ne dersiniz? Sıkılmayın, vaktinizdar ise biz görsel materyallerimizi alıp kahvekaynayana kadar sizdeyiz.

DEĞERLERİMİZ; Sürekli gelişim hedefimiz ile hizmet kalitemizi her geçen gün daha da yukarıya taşıyor , koşulsuz müşteri memnuniyetinin gerekliliklerini göz önünde bulundurarak , çalışmalarımızı 12 Ay/24 Saat boyunca aralıksız sürdürüyoruz.

KARİYER; Bilgiye ve gelişime duyduğumuz saygı ve planlamanın değerini bilen bakış açımızla sizin gibi düşünüyor , iyi organize oluyoruz. İşin ve kişinin önemini kavrayarak işbirliği yapıyor , güvenlik ve hizmet kalitemiz ile beklentilerin ötesine geçiyoruz.

LOGO ve KULLANIM; Sunduğumuz hizmetler , birikimlerimizin bu büyük hizmet ağının hedef kitlesine ulaşan son halidir . Bu nedenle hizmetlerimiz sürekli olarak değerlendirme ve derecelendirmeye açıktır, Bu değerlendirme ve derecelendirmeler sadece bize değil , başta öncelikle müşterilerimiz ‘ACENTA’ olmak üzere hizmet verdiğimiz destinasyondan ÜLKE imajına kadar olumlu yada olumsuz yansımaktadır. Bu nedenle atacağımız her adımda otokontrol mekanizmalarını devreye sokarak , tüm geri dönüşümleri göz ardı etmeden inceliyor , çözümler üretiyor ve ilerliyoruz. 
Güvenli sürüş becerilerine sahip , güler yüzlü , işini severek yapan bir kadroya sahip olmanın fark yaratmak olmadığını aksine ,yaptığımız işin en temel yapıtaşları olduğunu biliyoruz.

AMACIMIZ; Kaliteniz ve  markanız  ile müşterileriniz arasında gerçek ve kaliteli bir köprü kurmak.